کارگردان بازی Far Cry 3: Blood Dragon از یوبی‌سافت جدا شد

کارگردان بازی Far Cry 3: Blood Dragon از شرکت ساعاتی پیش از شرکت یوبی‌سافت جدا شد.

بعد از بیش از ده سال کار بر روی پروژه‌های مختلف شرکت یوبی‌سافت نظیر Assassin’s Creed و Far Cry و Splinter Cell؛ سرانجام در جدیدترین اخبار بازی آقای دین ایوانز که بیشتر برای کارگردانی عنوان Far Cry 3: Blood Dragon شناخته‌ می‌شود، از شرکت یوبی‌سافت جدا شد.

وبسایت گیم‌اینفرمر خبر جدایی وی را در گزارشی اعلام کرد و اذعان کرد که او در حال کا برروی یک پروژه جدید از یوبی‌سافت بوده است که البته مدتی بعد ساخت آن لغو شد. بعد از این اتفاق، یوبی‌سافت به دین پیشنهاد انتقال به یک تیم دیگر در فرانسه را داد، اما ایوانز تصمیم به ترک شرکت گرفته و حاضر نشده که به یک کشور دیگر سفر کند.

دین ایوانز درباره این جدایی بیانیه‌ای منتشر کرده است که طبق آن بنظر می‌رسد، علت این تصمیم بیشتر مسائل شخصی بوده و ارتباطی به شرکت یوبی‌سافت ندارد:

من ابتدا از همسرم جدا شده و سپس عنوانی که در حال کار بر روی آن بودم کنسل شد. تمام این اتفاقات با هم اتفاق افتاد و باعث شد که من با خود فکر کنم؛ آیا بهترین تصمیم برای من رفتن به یک کشور خارجی است؟ من امسال ۴۰ساله می‌شوم و این بسیار بد و عجیب است. این موضوع باعث می‌شود که با خودتان فکر کنید که شما چه کاری می‌خواهید انجام دهید و آیا تصمیم درستی گرفته‌اید یا خیر.

ایوانز در ادامه اذعان کرد که وی به کشور خود یعنی انگلستان بازگشته و مدتی از زمان آزاد خود را به مسافرت خواهد پرداخت. او همچنین گفت که در هنگام بازگشت به صنعت ساخت بازی‌های ویدیویی، تصمیم دارد کار ریسکی‌تری انجام دهد.

من تاکنون نزدیک به ۲۰ سال در صنعت بازی‌سازی بوده‌ام که حدود ۱۲سال آن را در شرکت یوبی‌سافت سپری کردم؛ در این میان نیز استراحت آنچنانی نداشتم. بسیاری از مردم تاکنون شکایت زیادی از بازی‌های بزرگ AAA و ریسک بالای آنها کرده‌اند. اما من آدم ریسک‌پذیری هستم و اگر دوباره به بازی‌سازی روی آروم، احتمالاً استودیو مستقل خودم را تأسیس می‌کنم.

 

منبع: DualShockers0
نظر برای این پست
نظر خود را درج کنید
برای ثبت نظر لاگین نمایید